Nasi Instruktorzy

Kim jesteśmy

DOSKONALI INSTRUKTORZY W NASZEJ SZKOLE NAUKI JAZDY

Naszych instruktorów cechuje duża cierpliwość, obowiązkowość i dyspozycyjność. Podchodzą oni indywidualnie do każdego Kursanta dopasowując terminy i czas zgodnie z zapotrzebowaniem osób uczących się jeździć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią zarażać swoją pasją i umiejętnościami innych. Zespołem kieruje Pani Agnieszka Głażewska, kiedyś Egzaminator w WORD Szczecin, dziś instruktor z zamiłowania.

Wybierz instruktora

Najlepsi instruktorzy

 Angażują się wkładając swoje serca w naukę naszych Kursantów. Dobre kwalifikacje, rzetelność, komunikatywność to tylko niewiele cech pośród wielu zalet, którymi wyróżniają się nasi specjaliści pracujący w Auto Test. Wszystkie osoby zapisujące się do naszej szkoły Nauki Jazdy Auto Test w Szczecinie mogą samodzielnie wybrać osobę, która będzie ich szkoliła i z nimi jeździła. 

MARIUSZ KRYSZAŁOWICZ

Pan Mariusz osiemnaście lat pracował w WORD Szczecin jako egzaminator państwowy. W pracy egzaminatora zdobył wszystkie możliwe uprawnienia i postanowił "przejść na dobrą stronę mocy". W szkoleniu przyszlych kierowców odnalazł się szybko, a jego egzaminatorskie doświadczenie okazało się bezcenne dla nas wszystkich. Pan Mariusz pracuje od poniedziałku do piątku od rana do godz 16 - 17.

SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI

Pan Sławek jest instruktorem z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w szkoleniu przyszłych kierowców. Jest osobą wymagająca, ale również bardzo spokojną. Pan Sławek rano szkoli kandydatów na kat. B, a popołudniami przyszłych motocyklistów.

JAKUB SZLACHETKA

Pan Jakub całe swoje zawodowe życie był związany z motoryzacją, jednak to szkolenie przyszłych kierowców przynosi mu największą satysfakcję. Jest to nauczyciel bardzo konkretny, życzliwy i wymagający dużo, ale przede wszystkim od siebie. Pan Jakub jeździ na poranną zmianę od poniedziałku do piątku i czasami w weekendy.

JULIA DZIARNOWSKA

Pani Julia to nasza wychowanka. Zna Auto Test od podszewki, ponieważ sama robiła u nas kurs na prawo jazdy, później pracowała w biurze, a teraz po zdobyciu uprawnień instruktorskich szkoli przyszłych kierowców. Jest to osoba spokojna, wyrozumiała i z poczuciem humoru. Jako studentka może pracować zarówno rano, jak i popołudniami.

MACIEJ KAŹMIERCZAK

Pan Maciej pomimo młodego wieku wyszkolił już wielu dobrych kierowców. Pracuje w naszej szkole, gdyż analizując jego wyniki doszliśmy do wniosku, że musi dołączyć do naszego zespołu. Pan Maciej jest osobą uśmiechniętą i zaangażowaną w pracę. Pracuje w tygodniu trzy razy na popołudnie, a w środy i piątki od rana.

DAMIAN ROZMARYNOWSKI

Pan Damian z natury jest osobą spokojną, uśmiechniętą, ale wymagającą zarówno od siebie, jaki i od innych. Szkoli nie tylko kursantów na kategorię B, ale również motocyklami na kategorię A1,A2 i A. Jego kursanci mówią: „Po szkoleniu z Panem Damianem egzamin państwowy był łatwizną". Pan Damian pracuje na poranną zmianę do godziny 17 oraz w weekendy.

JERZY DYSZEL

Pan Jurek to instruktor z dłuuugoletnim stażem. Nic już chyba nie jest w stanie go zaskoczyć. Jest osobą bardzo wyważoną i kulturalną. Bardzo ceni sobie kontakt z młodzieżą, dlatego rano pracuje w szkole, a popołudniami kilka godzin uczy jeździć w naszej nauce jazdy.

WŁADYSŁAW FOGEL

Pan Władysław jest z nami prawie od początku istnienia firmy. Wykłada przepisy ruchu drogowego i jest naszą „skarbnicą wiedzy”. Zawsze przygotowany i dociekliwy. Prowadzi również warsztaty dla instruktorów nauki jazdy. Profesjonalizm w każdym calu…

JAROSŁAW KOZŁOWSKI

Pan Jarek jest instruktorem z wieloletnim stażem. Ma ogromne doświadczenie, również w szkoleniu osób niepełnosprawnych. Nie jest typem osoby wylewnej, więc czasem może sprawiać wrażenie oschłego. Jednak poznając go bliżej docenicie Państwo jego zaangażowanie i profesjonalizm, jak również wysoką zdawalność. Pan Jarek pracuje popołudniami i w weekendy

BOGUSŁAW MICHALEC

Pan Boguś to tytan pracy. Nigdy nie odmówi kursantowi jazdy przed egzaminem, nawet kosztem własnego czasu wolnego. Jest cierpliwy i kompetentny. Pracuje w naszej szkole prawie od początku jej istnienia. Osoby, które uczyły się u pana Bogusława przysyłają do niego na kurs swoje dzieci. To najlepsza rekomendacja… Pan Boguś pracuje na popołudniową zmianę przez cały tydzień.

PIOTR PĘKAŁA

Pan Piotr to bardzo cierpliwy i spokojny instruktor. Pracuje w Auto Teście ponad 14 lat. Ukończył kurs dla egzaminatorów na kategorię B. Ma również uprawnienia do kierowania autobusami. Jest pogodny i przychylnym okiem patrzy na każdego kursanta. Pracuje do południa od poniedziałku do piątku.

JOANNA MICHALEC

Pani Asia to osoba o bardzo łagodnym usposobieniu i ogromnej cierpliwości. To nauczyciel z powołania. Szkolenie kierowców to dla niej nie tylko praca, ale także pasja i rodzinna tradycja. Kursanci doceniają szczególnie jej profesjonalizm i spokój, który zawsze owocuje sukcesem w procesie szkolenia. Pani Asia pracuje popołudniami i w weekendy.

KAMILA PEDA

Pani Kamila to pasjonatka motoryzacji. Szczególnie lubi jeździć dużymi pojazdami, dlatego możecie ją również spotkać w miejskich autobusach, jako kierowcę. Jest osobą cierpliwą, komunikatywną i spokojną. Nasza Pani instruktor pracuje popołudniami.

PALWINA BUGAŃSKA

Pani Palwina jest prawą ręką szefowej. To bardzo sympatyczna, komunikatywna i życzliwa osoba. Prowadzi biuro Auto Testu i odpowiada za obsługę klienta.