Automat

OFERUJEMY PRAWO JAZDY NA AUTOMAT

W naszej szkole istnieje możliwość odbycia kursu kat. B samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Zasady kursu są identyczne, jak dla kategorii B. Szkolenie praktyczne odbywa się na pojeździe Fiat 500 z automatyczną skrzynią biegów. Również tym pojazdem zdaje się egzamin państwowy.

Dwa pierwsze podstawienia pojazdu na egzamin państwowy są w cenie kursu, każde kolejne podstawienie kosztuje 50 złotych, bez względu na czas oczekiwania i długość egzaminu. ( Ta oferta dotyczy tylko naszych kursantów ). Należy jednak pamiętać, że robiąc prawo jazdy automatem, w przyszłości będziemy mogli poruszać się tylko pojazdami z automatyczną, a nie manualną skrzynią biegów.

Cena kursu kategorii B z automatyczną skrzynią biegów nie różni się od ceny kursu z manualną skrzynią biegów. Optymalny kurs, czyli Pakiet Vip kosztuje 3890 złotych. (Jeśli masz już PKK – 3790 zł ) 

plac_manewrowy_06
3890złotych

Kurs zawiera:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)