O nas

plac_manewrowy_06
auto_1
SZKOŁA NAUKI JAZDY AUTO TEST

AUTO TEST JEDYNA TAKA SZKOŁA NAUKI JAZDY W SZCZECINIE

Auto Test od 33 lat specjalizuje się w szkoleniu przyszłych kierowców kategorii B. Szkolenie prowadzimy na fabrycznie nowych pojazdach Toyota Yaris, zakupionych w Toyota Kozłowski w 2023 roku. Dla chętnych umożliwiamy także naukę jazdy automatem. Jest to Fiat 500. Nasze pojazdy podstawiamy na egzaminy państwowe, także UCZYSZ SIĘ I ZDAJESZ egzamin państwowy naszymi autami. 

0
Lata doświadczenia
auto test szczecin

historia szkoły nauki jazdy

Nauka Jazdy Auto Test powstała w 1991 roku w II LO ” Pobożniaku”. Szkołę założył Zenon Grzesik, nauczyciel matematyki. Na początku była to jednoosobowa działalność. Teraz zatrudniamy wielu doświadczonych instruktorów.

Od 2011 roku szkołę prowadzi córka założyciela Agnieszka Głażewska, która najpierw pracowała tu jako instruktor nauki jazdy, a potem w WORD Szczecin jako egzaminator państwowy.

agnieszka-glazewska-auto-test
ZENON_GRZESIK_AUTO_TEST
Odkryj Naszą Ofertę

Dwa Kursy, Nieskończone Możliwości

Kategoria A

Kategoria A1, A2, A - do szkolenia przykładamy szczególną wagę na bezpieczeństwo. Motocykle są zadbane i wyposażone w systemy bezpieczeństwa

Kategoria B

Szkolenie kierowców na kat. B, wkładając wiedzę i doświadczenie. Nasze biuro
i sala wykładowa znajduje się
w centrum miasta.

Do Wyboru Plac Manewrowy

Na kategorię B posiadamy plac manewrowy na wyłączność. Dla pełnego komfortu zapewniamy możliwość szkolenia również na placu WORD

Kurs prawa jazdy

Kategoria A

Kategoria A1, A2, A – do tego szkolenia przykładamy szczególną wagę ze względów bezpieczeństwa. Motocykle są nie tylko bardzo zadbane, ale i wyposażone w systemy bezpieczeństwa (elektroniczne odcięcie zapłonu, gmole). Przestronny plac wybacza błędy. Radar prędkości precyzyjnie zmierzy Twoją prędkość, podczas wykonywania zadań egzaminacyjnych. Posiadamy również ochraniacze, kaski, wszystko co jest potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa osoby szkolonej. Jednak najważniejszym elementem szkolenia są odpowiedzialni i wymagający instruktorzy – Pan Damian Rozmarynowski i Pan Sławomir Wojciechowski.

kurs prawa jazdy

kategoria B

Szkoła Nauki Jazdy Auto Test Szczecin specjalizuje się w szkoleniu kierowców na kat. B. W naukę wkładamy serce, całą naszą wiedzę i doświadczenie. Dzięki wąskiej specjalizacji od 33 lat osiągamy w tej dziedzinie wysokie wyniki. Nasza pasja jest zaraźliwa. Siedem szkół jazdy w naszym województwie zostało założonych przez naszych byłych kursantów, lub instruktorów pracujących u nas, albo przez nas wykształconych 🙂

Nasze biuro i sala wykładowa znajduje się w centrum miasta, co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach proponujemy szkolenie poprzez e-learning.  

Kurs prawa jazdy

Plac Manewrowy

Na kategorię B posiadamy plac manewrowy na ul. Chopina 14 w pobliżu centrum egzaminowania WORD. Jako jedna z nielicznych szczecińskich szkół dysponujemy aż dwoma pasami ruchu na wyłączność. Zapewniamy również możliwość korzystania z placu manewrowego w WORD, tak aby na egzaminie państwowym czuć się “jak u siebie”. Dla osób szkolących się na kategorię A1,A2 i A zapewniamy duży, bezpieczny plac w Szczecinie na ul. Struga 6-8 ( teren Targów ). Tam też zaczynają się i kończą jazdy motocyklem.

Jazdy na kategorię B zaczynają się przy biurze ( Szczecin ul Piłsudskiego 34 ) lub na placu manewrowym ( Szczecin ul. Chopina 14 ). Kursant wybiera gdzie jest mu bliżej i wygodniej. Nasi instruktorzy to profesjonaliści cechujący się indywidualnym podejściem do osoby szkolonej. Swoje kwalifikacje potwierdzają nie tylko poprzez wysoką zdawalnością, ale również w rywalizacji ogólnopolskiej znajdują się wśród najlepszych.

Zarezerwuj kurs już teraz

Przygotowujemy sumiennie swoich kursantów, co przekłada się na dużą zdawalność! Szkoła Nauki Jazdy Auto Test w Szczecinie potrafi umiejętnie i indywidualnie podejść do każdej uczącej się osoby, co powoduje u niej większe poczucie pewności na drodze i lepsze, pozytywne wyniki.

0
Zadowolonych kursantów
0
Pojazdy
0
Lat doświadczenia
0
Profesjonalnych instruktorów
jakość nauczania

wybór WŁAŚCIWEJ SZKOŁY JAZDY JEST WAŻNY

Ważna decyzja

W obecnych czasach trudno obejść się bez prawa jazdy, dlatego warto nabyć umiejętność prowadzenia samochodu. Zdecydowanie ułatwia to życie i przydaje się na polu prywatnym i zawodowym. Najlepiej zdać się na profesjonalistów, a tylko tacy pracują w szkole Auto Test w Szczecinie. Nauczymy Was zarówno teorii, jaki i sprawnego poruszania się po mieście, w różnych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że dla kogoś, kto pierwszy raz siada za kierownicą, może to być stresujące przeżycie, ale nasza w tym głowa, abyście zdobyli potrzebne umiejętności, a egzamin zdali na 5 🙂 Naszym atutem jest elastyczne podejście do każdego uczestnika kursu.

Opinie naszych kursantów

Ewelina Huryń
Ewelina Huryń
2024-05-28
Z całego serca polecam szkołę jazdy Auto Test oraz chciałabym bardzo podziękować Pani Palwinie, za pomoc w sprawach organizacyjnych na początku kursu, wsparcie w trakcie całej drogi aż do zdania pozytywnego obu egzaminów państwowych, za szukanie dla mnie możliwych godzin jazdy doszkalających. Instruktorom dziękuję również za wsparcie, cierpliwość i cenne wskazówki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich instruktorów,a w szczególności Julkę, Kubę i Panią Asię instruktorów, którzy uwierzyli we mnie, kiedy ja już traciłam nadzieję, że zdam egzamin praktyczny, dziękuję im również za to, że dodali mi wiecej wiary w siebie 😀
Snejk
Snejk
2024-05-23
Polecam każdemu Profesjonalne podejście do kursanta Przygotowania do egzaminu odbywały się na najwyższym poziomie Po zmianie szkoły na Auto Test egzamin zdany za 1 razem
Mateusz Słowik
Mateusz Słowik
2024-05-20
Bardo fajna szkoła jazdy polecam każdemu. Pani Julka Top instruktorka.
Antoni Strzałkowski
Antoni Strzałkowski
2024-05-19
Polecam szkołę jazdy, przyjazna atmosfera, egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam pana Maćka :)
Marta Migacz
Marta Migacz
2024-05-16
Dokupiłam dosłownie parę jazd doszkalających i zamówiłam usługę podstawienia auta na egzamin, i był to strzał w 10! Auta bardzo zadbane i świetnie przygotowane do jazdy oraz na egzamin. Specjalne podziękowania dla Pana Maćka, który pomógł mi usystematyzować moją wiedzę i dał parę fajnych tricków. Egzamin zdany za 1 razem :)
Ala Mazurkiewicz
Ala Mazurkiewicz
2024-05-16
Polecam wszystkim tę szkołę jazdy! Super atmosfera, profesjonalni instruktorzy. Szczególnie polecam pana Jakuba, który świetnie przygotował mnie do egzaminu państwowego, zdanego za pierwszym razem. Podziękowania także dla pana Mariusza, z którym jeździłam przed egzaminem oraz dla pani Palwiny za pomoc w sprawach organizacyjnych :) Najlepsza szkółka, polecam każdemu :)
_Yapi_
_Yapi_
2024-05-15
Miałem jazdy wyrobione z Panem Bogusławem i dzięki niemu udało mi się zdać za pierwszym razem. Jest to wspaniały nauczyciel i mentor. 🫡
Marcel N
Marcel N
2024-05-13
Świetna szkoła z bardzo dobrymi instruktorami oraz pomocnymi i zawsze uprzejmymi Paniami z biura. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam!
DANIEL
DANIEL
2024-05-12
Podstawienie auta w automacie na egzamin państwowy bez najmniejszego problemu i w atrakcyjnej cenie. Dziękuję.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)