Pojazdy

NASZE AUTA GWARANCJĄ DOBREJ NAUKI JAZDY

POJAZDY AUTO TEST

Uczysz się i zdajesz tym samym pojazdem. U nas jest to możliwe. 

SAMOCHODY W AUTO TEST

Szkoła Auto Test ma na wyposażeniu sześć samochodów toyota yaris. Są to pojazdy fabrycznie nowe. Identyczne jak pojazdy wykorzystywane na egzaminie państwowym w WORD. Dodatkowo wyposażone są w kamery cofania, oraz posiadają mocniejsze silniki, niż Toyoty w WORD. Dzięki temu nasi kursanci łatwiej radzą sobie we wszystkich manewrach związanych z cofaniem. A mocniejszy silnik "wybacza" więcej błędów technicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pojazdy były w doskonałym stanie technicznym, w związku z tym poddawane są regularnym przeglądom, a ewentualne usterki są natychmiast usuwane. Nasze auta traktujemy, jak członków rodziny, dlatego zamiast zwykłych rejestracji nadaliśmy im imiona: ESSA, BELLA, SIGMA, ZDAJ, ZDAMY,JAZDA 🙂

EGZAMIN NASZYM AUTEM - AUTOMAT FIAT 500

Dla osób chętnych umożliwiamy jazdy na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów - Fiat 500. Jazda automatem to nie tylko poznanie nowej umiejętności, lecz również alternatywa dla osób mających problemy z opanowaniem skrzyni manualnej, lub dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną. Fiat 500 to kultowy, włoski samochód, mały i zwinny. Osoby, które zdecydują się odbyć cały kurs na automacie na tym samym pojeździe będą zdawać egzamin państwowy w WORD Szczecin.

DOBRE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Tym którzy zdecydują się na szkołę jazdy Auto Test w Szczecinie gwarantujemy, że zajęcia praktyczne będą odbywać się w przyjemnej i miłej atmosferze. Naszych instruktorów cechuje duża doza cierpliwości i indywidualne podejście do każdego Kursanta. Zapraszamy!

KATEGORIA A - MOTOCYKLE

Dla osób marzących o uzyskaniu uprawnień do jazdy motocyklem przygotowaliśmy trzy motory. Różnią się one pojemnością, mocą i są dedykowane do poszczególnych kategorii prawa jazdy. To YAMAHA YBR 125 (A1), YAMAHA MT-07, 35 KW (A2), YAMAHA MT-07 (A).