dodatkowa usługa - jazda z egzaminatorem

JAZDY Z EGZAMINATOREM

OFERUJEMY JAZDY Z EGZAMINATOREM

Jeśli w  czasie zajęć praktycznych z instruktorem jazda nie sprawia Ci problemów, a podczas egzaminu państwowego popełniasz proste błędy. Jeśli stres na egzaminie Cię paraliżuje, a nie dopinguje. Jeśli sam już nie wiesz i nie rozumiesz dlaczego tyle razy podchodzisz do egzaminu i ciągle jego wynik jest negatywny.

Zapisz się na “Jazdy z Egzaminatorem”. Jazdy prowadzą doświadczeni byli egzaminatorzy WORD Szczecin. Pani Agnieszka Głażewska i Pan Mariusz Kryszałowicz.

Podczas dwugodzinnej lekcji Pani, lub Pan Egzaminator przekaże Ci swoje spostrzeżenia na temat Twoich umiejętności jazdy w ruchu drogowym i na placu manewrowym. Skoryguje błędy, doda pewności siebie i wyczuli na najistotniejsze aspekty egzaminu państwowego. Osoba, która czynnie egzaminowała zna najlepiej tajniki egzaminowania i potrafi wyłapać te słabe elementy, które przyczyniają się do porażki.

at52

cena dodatkowej usługi

350złotych

Usługa zawiera:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)