dodatkowa usługa - motocykl z kategoriĄ b

NOWOŚĆ MOTOR Z kategorii B

JAZDA MOTOCYKLEM Z PRAWEM JAZDY kategorii B

Jeśli od minimum trzech lat posiadasz prawo jazdy kat B, to możesz również poruszać się motocyklem o pojemności do 125 cm sześciennych, których moc nie jest większa niż 11 kW.

Zainteresowany? Chciałbyś kupić sobie mały motocykl, albo wypożyczyć jeden z tych seledynowych skuterów elektrycznych dostępnych w naszym mieście? Chciałbyś, ale jako osoba odpowiedzialna, nie mająca nigdy styczności z motocyklem, czy skuterem nie czujesz się na siłach, tak po prostu wsiąść i pojechać? Rozwiążemy Twój problem:

Oferujemy 5 godzinny wynajem motocyklu Yamaha YBR 125. Realizujemy to w formie dwóch spotkań:

  • Jedno dwu godzinne, na którym proponujemy, abyś najpierw nauczysz się panować nad motocyklem w warunkach bezpiecznych – na placu manewrowym, a później pod opieką instruktora pojeździsz w ruchu miejskim na drogach o małym natężeniu ruchu.
  • Drugie spotkanie trzygodzinne, na którym oprócz jazdy w ruchu miejskim możesz pojechać na trasę poza obszarem zabudowanym.

To tylko luźna propozycja, gdyż jako osoba wynajmująca pojazd sam zdecydujesz o zakresie i czasie wynajmu.

 

Całkowity koszt takiego wynajmu, to 700 złotych, a koszt pojedynczej godziny to 150 złotych. Warunkiem przystąpienia do wynajmu motocykla jest posiadanie ( minimum 3 lata ) uprawnień na kat B, oraz odpowiedniego stroju.

at5

koszt wynajmu:

700złotych

cena od pojedynczej godziny:

150złotych

Podczas 5 godzinnego wynajmu

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)