dodatkowa usługa - nasz pojazd na egzaminie

NASZ POJAZD NA EGZAMINIE

EGZAMIN PAŃSTWOWY NASZYM AUTEM

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak stres może negatywnie wpłynąć na wynik egzaminu. Aby zwiększyć poczucie komfortu, a zmniejszyć uczucie zdenerwowania i ułatwić zdanie egzaminu każdemu naszemu Kursantowi podstawiamy nasz pojazd szkoleniowy na ten najważniejszy i ostateczny egzamin, jakim jest egzamin państwowy. Zdecydowanie pewniej mogą poczuć się Kursanci w samochodzie, w którym do tej pory uczyli się jeździć. W pojeździe, którym podczas zajęć praktycznych poruszali się po Szczecinie łatwiej jest osiągnąć zamierzony cel i zdać prawo jazdy. Nasze samochody z manualną skrzynią biegów są wyposażone w kamery cofania, a Fiacik 500 – z automatyczną skrzynią biegów posiada czujniki cofania. Te dodatkowe elementy wyposażenia na pewno ułatwiają wykonanie takich zadań egzaminacyjnych jak : jazda pasem ruchu ( łuk ), parkowania, zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury drogowej. Cena kursu zawiera dwukrotne, bezpłatne podstawienie naszego auta na egzamin państwowy. Każde kolejne podstawienie, to koszt tylko 50 zł – dla naszych Kursantów.

W trosce o bezpieczeństwo i satysfakcję naszych uczestników kursu i szkoleń staramy się sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Kursantów zapewniając im różne udogodnienia i ułatwienia poprzez szeroki wachlarz możliwości. Jedną z nich jest właśnie opcja wypożyczenia naszego pojazdu i przystąpienia wraz z nim do egzaminu.

 

Nasi kursanci mają zapewnione dwukrotne, bezpłatne podstawienie pojazdu szkoleniowego na egzamin państwowy, każde kolejne jest płatne symbolicznie 50 zł. Dla Kursantów z innych szkół pojazd podstawiamy gratis przy zakupie 10 godzin szkoleniowych, lub za opłatą 100 zł.

Koszt wynajmu pojazdu obejmuje czas całego egzaminu, bez względu na: czas trwania egzaminu, oraz ewentualny czas oczekiwania w WORD. Samochód wyposażony jest w rejestratory, które mają możliwość nagrania całego przebiegu egzaminu.

at6

Korzyści ze zdawania egzaminu pojazdem szkoleniowym

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)