dodatkowa usługa - plac manewrowy w word

PLAC MANEWROWY W WORD

ĆWICZENIA I WYKONYWANIE MANEWRÓW NA PLACU W SZCZECINIE

Egzamin na prawo jazdy to stresujące przeżycie dla większości osób, ale oswojenie lęków może pomóc w osiągnięciu celu. W związku z tym umożliwiamy Wam skorzystanie z placu manewrowego WORD w Szczecinie. Działamy w branży od wielu lat, mamy więc doświadczenie i potrafimy dopasować ofertę do potrzeb Kursantów. Zauważyliśmy, że osoby, które ćwiczyły na placu egzaminacyjnym pewniej czują się w tym elemencie na egzaminie państwowym. Poza tym znajomość infrastruktury WORD (np. którędy wjechać na wzniesienie) sprzyja opanowaniu stresu w pierwszych minutach egzaminu państwowego.

 

Wszyscy kursanci szkoły Auto-Test mają możliwość poznania terenu na placu manewrowym w WORD. Warto skorzystać z okazji i poczuć przedsmak egzaminu. Ponadto w naszej szkole dajemy możliwość użytkowania podczas egzaminu samochodu, jakim jeździło się w trakcie kursu, dla wielu to dodatkowe ułatwienie. Dzięki temu szanse na zdanie egzaminu rosną!

Zalety jazd na placu WORD:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)