Jazdy doszkalające

JAZDY DOSZKALAJĄCE

WIĘKSZA ILOŚĆ GODZIN DOSZKALAJĄCYCH - SZYBSZE ZDOBYCIE PRAWA JAZDY!

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu kursantów cały przebyte szkolenie to za mało, aby zostać w pełni przygotowanym do zdobycia wymarzonego przez nich prawa jazdy. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników szkolenia, którzy ukończyli kurs podstawowy i chcą być w pełni przygotowani do egzaminu państwowego Nauka Jazdy Auto Test daje możliwość wykupienia dodatkowych godzin jazd. Cena jednej godziny to 130 złotych na pojeździe czy to z manualną, czy z autonomiczną skrzynią biegów.

Przy zakupie pakietu 10 godzin, jedenasta godzina otrzymywana jest gratis. Nasi instruktorzy pracują w systemie zmianowym, niektórzy pracują także w weekendy. Dzięki temu możemy zaplanować jazdy w tygodniu w godzinach od 7 do 22, a w weekendy między godziną 8 a 18.

Harmonogram i plan godzinowy ustalany jest według oczekiwań i potrzeb naszych Kursantów. W sposób profesjonalny i rzetelny dopracowujemy system godzinowy indywidualnie do każdego Kursanta. Nad planowaniem czuwa pani Palwina. Jazdy można umówić osobiście w naszym biurze, lub telefonicznie.

DZIĘKI JAZDOM DOSZKALAJĄCYM ZYSKUJESZ:

Za godzinę

130złotych

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)