KURS EKSPRESOWY

kurs ekspresowy

prawo jazdy Kategoria A lub b

Jeśli Ci zależy, aby jak najszybciej zrealizować część praktyczną kursu na prawo jazdy, to możesz dopłacić do wybranego rodzaju kursu 500 złotych i rozpisać jazdy już przy zapisywaniu się na kurs. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać po zakończonej teorii na część praktyczną. Należy jednak pamiętać:

Jeśli uczysz się stacjonarnie jazdy nie mogą się rozpocząć przed zakończeniem wszystkich wykładów. Dlatego jeśli opuścisz jakieś zajęcia, to najpierw musisz je odrobić, aby móc rozpocząć jazdy. Jeśli uczysz się samodzielnie, to zapisując się na kurs ustalamy bezpieczny termin na zrealizowanie nauki i egzaminu państwowego z części teoretycznej. Jeżeli jednak z jakiś przyczyn osoba ucząca się nie zda, bądź nie podejdzie do egzaminu państwowego w wyznaczonym terminie, wówczas nie będzie mogła zacząć jazd. Zostaną one odsunięte w czasie, aż państwowy egzamin z części teoretycznej zostanie zrealizowany.

CZAS REALIZACJI SZKOLENIA PRZYSPIESZONEGO

Termin realizacji szkolenia zależy od wyboru formy szkolenia teoretycznego:

Jeśli część teoretyczną realizujesz w formie samodzielnej nauki wówczas, po zdanym egzaminie państwowym teoretycznym, realizujesz szkolenie z pierwszej pomocy i 30 godzin jazd na kat B, lub 20 godzin na kat. A. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym z części praktycznej. Czas realizacji: 2 – 3 tygodnie. Jeśli wybierzesz zajęcia teoretyczne w formie wykładów, to jazdy zaczynamy dopiero po zakończonej części teoretycznej, a na 31 godzinie odbywa się egzamin wewnętrzny z części teoretycznej i praktycznej. Czas realizacji: 4 – 5 tygodni.

cena kursu

3900 - 4390 złotych

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

at83
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Szkolimy na kat. B (samochody osobowe), oraz na kat. A1, A2, A (motocykle)