Pakiet VIP

Pakiet vip

prawo jazdy Kategoria b

Jeśli poszukujesz nauki jazdy, która zaprowadzi Cię do szczęśliwego finału i zdobycia upragnionego prawka, to Auto Test jest trafionym wyborem. Specjalizujemy się w szkolenia przyszłych kierowców kategorii B i odnosimy na tym polu spore sukcesy. Szkolenie prowadzimy na Toyoty Yaris, które zostały zakupione w Toyota Kozłowski Szczecin i są tam serwisowane

Kurs prawa jazdy można zacząć w chwili, gdy osiągnęło się wiek 17 lat i 9 miesięcy. Przed rozpoczęciem kursu konieczne przejścia badania lekarskiego i uzyskanie profilu kandydata na kierowcę (pomagamy wypełnić niezbędne dokumenty). Naszym atutem jest to, że oferujemy wykonanie badań na miejscu w naszej siedzibie, przez lekarza uprawnionego do przeprowadzania badania przyszłych kierowców.

Całe szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych, a także egzamin wewnętrzny. Po zakończeniu kursu, nawet miesiąc przed 18 urodzinami, można podejść do egzaminu państwowego. Kurs VIP zapewnia kompletną ofertę i wygodę.

PAKIET VIP ZAWIERA:

cena kursu

3890złotych

W kursie otrzymasz

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie?
Znajdź odpowiedź na najczęściej padane pytania.

Ceny kursów różnią się w zależności od kategorii prawa jazdy oraz zawartości pakietów ( np. badanie lekarskie, materiały szkoleniowe...). Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z biurem.

Oferujemy kursy na kat.B  (samochody osobowe), oraz A1, A2, A (motocykle).